Робота із видачі державних актів власникам земельних паїв на Волині гальмується? - Волинь.Правда

Робота із видачі державних актів власникам земельних паїв на Волині гальмується?

Показати всі

Робота із видачі державних актів власникам земельних паїв на Волині гальмується?

За словами Василя Василенка,видача державних актів власникам земельних паїв в області залишається болючим питанням. «Виготовлено 86,7% актів. І якщо порівняти темпи виготовлення,то є райони,де ця робота вже завершена. Це,наприклад,Луцький,Іваничівський і Володимир-Волинський райони,де вже виготовлено більше 98% актів. А є райони,де взагалі ще роботи дуже багато. Наприклад,Старовижівський – 65,4%,Любешівський – 62,6%,Шацький – 62,3»,– такі цифри навів Василь Василенко.

У свою чергу голова ОДА Борис Клімчук підкреслив,що об’єктивних причин для уповільнення виготовлення і видачі державних актів власникам земельних паїв нема. «Це – небажання голів РДА займатись цією справою. А виконання цієї роботи – це завдання Президента. Перед реформою ці акти слід занести в кожну хату!»,– наголосив він.

Начальник управління Держкомзему у Волинській області Василь Василенко також додав,що до кінця цього року,а у кращому випадку до кінця І півріччя акти права власності на земельні паї повинні бути видані усім бажаючим,адже з 1 січня наступного року вже запрацює ринок землі.

«А всі знають,що вони бажаючі? Ті 10% чи трошки більше людей,вони знають,що вони бажаючі?. Вони не знають з тої чи іншої причини. І списки цих людей повинні бути на столі в голів РДА,і я це буду перевіряти»,– зазначив,в свою чергу Борис Клімчук.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook