Міжнародна федерація важкої атлетики дискваліфікувала її на 4 роки.
Срібний призер Олімпійських ігор 2008 року важкоатлетка Ольга Коробка за вживання забороненого препарату дискваліфікована на чотири роки. Такий вердикт винесла Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF). Пише «Дзеркало тижня» з посиланням на «Спорт-Экспресс».
У тест-пробі 26-річної Коробки було виявлено заборонений препарат,про назву та кількість якого не повідомляється.
На офіційному сайті IWF,де опубліковані підсумкові протоколи ЧС-2011,її прізвище зміщено з третього рядка на останній,і значиться три латинських букви – DSQ,що означають дискваліфікацію.
Зазначимо,що Ольгу позбавили бронзової медалі на торішньому чемпіонаті світу у Парижі. На офіційному сайті IWF,в розділі підсумкових протоколів турніру,її прізвище зміщено на останній рядок,і написано «дискваліфікована». Додамо,що тренера Ольги Василя Кулака звільнено зі збірної Україні.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook