У військкоматі намагались продати військовий квиток за тисячу доларів - Волинь.Правда

У військкоматі намагались продати військовий квиток за тисячу доларів

Показати всі

У військкоматі намагались продати військовий квиток за тисячу доларів

Як повідомив військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону,за даними прокуратури,до посадової особи звернувся громадянин,який запропонував грошову винагороду за звільнення від військової служби та видачу військового квитка своєму родичу,пишуть «Коментарі».

«Відразу після отримання грошей працівника військкомату було затримано. Зараз він знаходиться в камері попередньо затриманих слідчого ізолятору»,– зазначили в прокуратурі.

Проти посадової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину,передбаченого статтею 368,частина 3 Кримінального Кодексу України. Тепер за «бажання піти назустріч» посадовець може отримати від 8 до 12 років ув’язнення,з конфіскацією майна та позбавленням права займати керівні посади в державних органах.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook