В Україні сьогодні стартує «Тиждень італійського кіно» - Волинь.Правда

В Україні сьогодні стартує «Тиждень італійського кіно»

Показати всі

В Україні сьогодні стартує «Тиждень італійського кіно»

Як повідомили кореспонденту УНН в прес-службі компанії «Артхаус Трафік»,відкриття проекту відбудеться 29 лютого в Києві,а продовжиться фестиваль у кінотеатрах Одеси,Донецька,Дніпропетровська,Харкова,Львову,Запоріжжя,Чернівців та Вінниці.

Відкриватиме фестиваль один з найяскравіших італійських фільмів минулого року – провокаційна комедія знаного режисера та актора Нанні Моретті «Habemus Papam» про Папу Римського на межі нервового зриву.

Еротична мелодрама від режисера італійської Нової хвилі Сільвіо Сольдіні «Кого я хочу більше» розповість українцям про чуттєве й тверезе дослідження «анатомії пристрасті». У драмі Франчески Коменчіні «Білий простір» можна буде побачити неперевершену Марґериту Буй – одну із найхаризматичніших сучасних італійських акторок. «Холості постріли» – нова драм-комедія від одного з найвизнаніших у світі італійських режисерів,Ферзана Озпетека – розказує історію двох братів-геїв,яким не пощастило народитися в дуже консервативній південно-італійській родині.

Ну а головною родзинкою Тижня італійського кіно стане політична сатира «Та й нехай» в якій герой неперевершеного коміка Антоніо Альбанезе створює загальний портрет італійського політика,зокрема – одіозного Сильвіо Берлусконі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook