Відлига показала усі огріхи нововолинських дорожників (ФОТО) - Волинь.Правда

Відлига показала усі огріхи нововолинських дорожників (ФОТО)

Показати всі

Відлига показала усі огріхи нововолинських дорожників (ФОТО)

Про це інформує «Радар». Десь на початку листопада асфальтування цієї дороги життя нарешті завершили. Міський голова через своє ТТІ відрапортував про грандіозне досягнення.
Не минуло й місяця,пройшов цикл “замерзло – відлига”… і асфальт теж зійшов.
Сьогодні після відлиги ми бачимо,що укладали бордюри поспіхом,абияк,рівень «точності» зашкалює. На фото добре видно,що бордюри ставили на відсів,не додавали жодних бетонно-цементних сумішей!
Встановлено приблизно 45 бордюрів”,- інформує видання.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook