Про це інформує «Радар». Десь на початку листопада асфальтування цієї дороги життя нарешті завершили. Міський голова через своє ТТІ відрапортував про грандіозне досягнення.
Не минуло й місяця,пройшов цикл “замерзло – відлига”… і асфальт теж зійшов.
Сьогодні після відлиги ми бачимо,що укладали бордюри поспіхом,абияк,рівень «точності» зашкалює. На фото добре видно,що бордюри ставили на відсів,не додавали жодних бетонно-цементних сумішей!
Встановлено приблизно 45 бордюрів”,- інформує видання.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook