Тут також буде споруджено пам’ятник. Відповідне рішення ухвалила Ківерцівська міська рада 26 лютого.
Депутат Ківерцівської міськради Олександр Вронський запропонував назвати сквер напроти будинку районної прокуратури на честь Героїв Майдану. Ця пропозиція здобула підтримку у депутатів.
Також депутати підтримали рішення про спорудження пам’ятника Героям Майдану,– інформують у прес-службі обласного осередку ВО «Свобода».
«Це наш обов’язок перед Героями,які віддали своє життя заради України. Ми ніколи не маємо забувати жертву,яка принесена на вівтар свободи України»,– зазначив Олександр Вронський.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook