Свою відставку Добкін мотивував необхідністю підготовки та проведенням передвиборчої кампанії на пост президента України,- повідомляє ТСН.
«У зв`язку з необхідністю проходження процедури реєстрації кандидата на пост Президента України та організацією передвиборної кампанії в містах України»,- сказано в заяві Добкіна.
«Для забезпечення стабільно сталого функціонування системи життєзабезпечення регіону,для юридичної можливості першому заступнику голови Харківської ОДА (доручаю) виконувати обов`язки керівника регіону»,- йдеться в заяві.
Нагадаємо,що нещодавно Михайло Добкін заявив про намір йти в президенти України.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook