У Луцьку говорили про співпрацю з Любліном (ФОТО) - Волинь.Правда

У Луцьку говорили про співпрацю з Любліном (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку говорили про співпрацю з Любліном (ФОТО)

Адміністрація міста Люблін виступила з ініціативою організації зустрічі,яка проходить напередодні оголошення нової програми міжнародної технічної допомоги ЄС для України,Польщі та Білорусі на 2014-2020 рр. Повідомили у мерії Луцька.

З українського боку у зустрічі взяли участь заступник міського голови Тарас Яковлев,керівники виконавчих органів міської ради у сферах економіки,охорони здоров’я,освіти,туризму,культури,молоді,спорту,соціального захисту,енергозбереження,спеціалісти,відповідальні за підготовку проектів у виконавчих органах,а також координатори проектів,які наразі реалізуються Луцькою міською радою.

В рамках написання Стратегії територіального співробітництва міста Люблін Кшиштоф Лонтка розповів про плани щодо розробки Стратегії,а також презентував досвід реалізації міжнародних проектів Любліна у співпраці з українськими партнерами. Заступник начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Тетяна Ленартович провела презентацію напрацювань міської ради у сфері проектної діяльності. Потому учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми Луцька,котрі можна вирішити в рамках міжнародного співробітництва за допомогою коштів з нового бюджету ЄС на 2014-2020 рр. Кшиштоф Лонтка висловив переконання,що ідеї,подані нашим містом,не лише стануть частиною Стратегії територіального співробітництва міста Люблін,але й послугують основою для написання спільних польсько-українських проектів для співфінансування з коштів ЄС.

Наприкінці зустрічі заступник міського голови Тарас Яковлев подякував гостям за візит та висловив сподівання,що наші міста й надалі розвиватимуть дружні партнерські відносини та розширюватимуть співпрацю у сфері проектної діяльності.

Довідка «ВП»

Cпільно з Адміністрацією міста Люблін виконавчий комітет Луцької міської ради реалізовує 3 проекти в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013,яка співфінансується з коштів ЄС:

• S.O.S – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів,Люблін,Луцьк та Івано-Франківськ;
• Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі центрів надання адміністративних послуг та розвитку співпраці Луцького Центру надання адміністративних послуг,Івано-Франківського Центру надання адміністративних послуг та Люблінського Бюро обслуговування мешканців;
• Транскордонний e-центр культурного співробітництва Люблін-Луцьк.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook