Зміна керівника Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» 28 квітня пройшло у підпільному режимі – невідомо де. А двері до приміщення дирекції виявився для журналістів та представників громадськості зачиненими. Інформує «Волинська правда».
Про це повідомив власкор IA ZIK.
Із власних джерел IA ZIK стало відомо,що 28 квітня о 15.00 у Луцьку представлять нового керівника місцевої дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олега Гавришківа. Однак,потрапити на,здавалося б,відкритий захід ані журналістам,ані представникам громадськості,ані владі міста чи навіть народному депутату не вдалося.
Упродовж понад години на біля входу до приміщення дирекції журналістів годували різними обіцянками. Зрештою,зась всередину і члену виконавчого комітету Луцької міськради Олегу Бондаруку. Перешкоджали потрапити до приміщення і нардепу Анатолію Вітіву.
Він продемонстрував пані,яка назвалася Раїсою Сахнік із «поштової безпеки»,посвідчення народного депутата. Жінка заявила у відповідь,що він має почекати. Але зачинити двері їй не вдалося,оскільки Вітів став одразу на вході та підпер двері ногою.
«Почекайте,я маю повідомити. Чи як ви,навіть якщо депутат. Почекайте»,– заявила Раїса Сахнік. Вона не пустила нардепа,який спробував пройти.
«Ні,ви так не маєте права (заходити,– IA ZIK),якщо я до вас вийшла»,– заявила вона. На це Анатолій Вітів нагадав,що як народний депутат має право безперешкодного доступу до державних підприємств.
Після цієї незручної ремарки пані відразу накинулася на журналістів. «Скажіть,будь ласка,а чому ви мене фотографуєте? Ви вже мене в Інтернеті показали прекрасно»,– заявила Раїса Сахнік.
Однак нардеп нагадав про те,що чекає. «Зараз вийде до вас директор,зачекайте. В нас директор завтра приймає,новий директор. Приходьте,спілкуйтеся»,– запропонувала вона.
«Чому представлення нового директора без преси,без громадськості? Ми що,в іншій державі живем? Чи ми не за це виходили на Майдан? Якщо проходять представлення губернатора,заступників,прокурора,міліції публічні,то що тут?»,– запитав у неї нардеп.
Зрештою,вона до когось зателефонувала і повідомила,що «ногою мені депутат відкрив двері». Це викликало регіт і запитання,чи «спецназ на БТР не приїжджав».
Через деякий час донизу спустився ще один чоловік,який назвався начальником відділу Миколою Криворучком.
«Зараз директор – і новий,і старий,і представники з Києва – на нараді»,– заявив він.
«А нарада в «Берізці» відбувається? Тут є таке кафе «Берізка»,– перепитали журналісти.
Справа в тім,що приміщення дирекції сполучене чорновим виходом із їдальнею «Берізка»,розташованою поруч. Інформагентство «Четверта влада» у власному розслідуванні повідомляло,що цим кафе безпосередньо керує уже колишній керівник волинського представництва «Укрпошти» Ярослав Кравчук. Власне,двері до кафе,яке працює до 18.00,виявилися зачиненими ще о 15.30. Однак через відкриті вікна було чути характерні для гарного дозвілля звуки.
На це запитання Криворучко повідомив: «Мене не ставлять до відома».
«Директора нема. Вони всі пішли десь на представлення. Куди – не знаю»,– заявив він.
На уточнювальне запитання – на «представлення чи проставлення» – чоловік відповів: «Не задавайте таких питань. Я не компетентний у цьому. Приїхав керівник з Києва,вищестоящий керівник,який зібрав їх і ставить якісь завдання».
Зрештою,Анатолій Вітів пройшов усередину. Але журналістів однаково не пропустили. Чоловік заявив,що цим не перешкоджає журналістам: «Я вам рекомендую наполегливо почекати тут,поки повернеться товариш депутат»,– заявив він.
А на запитання,чи знає про статтю 171 Кримінального кодексу України (про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів),Криворучко зазначив: «Ой,ви мене так налякали,що просто ноги задрижали».
Зрештою,нардеп спустився до журналістів і заявив,що всередині – нікого нема. «Знайти живу душу тут неможливо. Нікого тут немає. Кабінет закритий»,– заявив він.
Тож де відбувається представлення керівництва,яке в робочий час повинно перебувати на робочому місці,з’ясувати не вдалося.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook