23-й округ: День тиші перетворився на день наочної агітації (ФОТО) - Волинь.Правда

23-й округ: День тиші перетворився на день наочної агітації (ФОТО)

Показати всі

23-й округ: День тиші перетворився на день наочної агітації (ФОТО)

Сьогодні ж,у переддень дня голосування,згідно із законодавством – день тиші. Це означає,що агітувати вже заборонено,а виборчі штаби усіх кандидатів повинні були б познімати листівки,білборди,плакати та іншу візуальну агітацію з вулиць населених пунктів.
 
Натомість,згідно з інформацією укропівців,у всіх районах розміщені плакати деяких кандидатів,зокрема,Олександра Пирожика та Людмили Кирди. Більше того,вони й досі «висять» на електроопорах,«намертво» прикріплені скотчем.
 
Зокрема,у Ківерцівському районі,наприклад,у селі Озеро – агітаційний плакат Людмили Кирди і досі не знятий з дошки оголошень. У селищі Олика – на електроопорах – агітація Пирожика та самовисуванця Ігоря Рицка,у селі Муравище – Кирди. У Ківерцях також зафіксований не знятий банер Юрія Кулачека.
 
У селищі Любешів агітка Кирди – на дошці оголошень,дверях музичної школи,а на вулиці Свободи – її плакат та плакат Пирожика практично на кожному стовпі.
 
У Камінь-Каширському після півночі сьогодні у деяких населених пунктах у двори «повкидали» друковані агітки Кирди. Її плакати і далі розміщені у вітринах магазинах та традиційно на електроопорах. Брат по такому способу агітації – Пирожик.
 
У Маневицькому районі у селі Прилісне агітація Юрія Кулачека,Людмили Кирди та Олександра Пирожика продовжує «радувати око» на дошці оголошень. Не зняті з електроопор листівки кандидатів зафіксовано і у селі Карасин. Аналогічна ситуація і в інших селах Маневиччини.
 
Для полегшення роботи спостерігачам від «Опори» надаємо наочні факти агітації у День тиші.
 
Довідка «ВП»
 
Нагадаємо,що за мандат нардепа у 23-тьому виборчому окрузі змагаються 18 кандидатів.
 
Кандидат від УКРОПу – заступник голови правління фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»,заступник голови фракції «УКРОП» в облраді Ірина Констанкевич.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook