14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення (ФОТО, ВІДЕО) - Волинь.Правда

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення (ФОТО, ВІДЕО)

Показати всі

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення (ФОТО, ВІДЕО)

Військові 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого 10 грудня відзначили сьому річницю з часу створення підрозділу. Урочистості розпочалися на плацу військової частини з відкриття меморіального комплексу.

Суспільне побувало на урочистостях і поспілкувалося з солдатами, командиром бригади та волинянами, які прийшли привітати військових.

Пам’ять воїнів бригади, які загинули у війні на Сході, та тих, хто нагороджений державними нагородами, увіковічнили на меморіальному комплексі князівської бригади, який урочисто відкрили та освятили. До стели з іменами полеглих поклали квіти.

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення. Бійцям подарували народний прапор

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення. Бійцям подарували народний прапор

Під час заходу волонтер і художник із Києва Олег Ганжа передав військовим народний прапор 14-ої бригади, який створив спеціально для підрозділу.

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення. Бійцям подарували народний прапорДля гостей бійці бригади влаштували виставку військової техніки та зброї на території частини. На екскурсію до військчастини приїхали учні з різних шкіл області. Діти могли потримати зброю в руках та посидіти в бойових машинах.
14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення. Бійцям подарували народний прапор

Студенти і викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу подарували військовим маскувальні сітки. Як розповів Суспільному психолог Володимир-Волинського педколеджу Ігор Поліщук, маскувальні сітки в навчальному закладі для військових плетуть із 2014 року.

14 бригада

Військові 14-ї бригади боронять територіальну цілісність держави у війні з російськими окупантами. Від липня бригада перебуває на ротації у Володимирі-Волинському, – зазначив командир Олександр Охріменко. З його слів, нині військові готуються до відправки на Рівненський полігон, де відточуватимуть майстерність ведення бою.

14 бригада відзначила сьому річницю з дня створення. Бійцям подарували народний прапор

Поступово військова техніка в 14 ОМБр імені князя Романа Великого оновлюється, – повідомив командир Олександр Охріменко. Говорить: цьогоріч військова частина отримала велику кількість як стрілецької зброї, так і засобів спостереження.

Після навчань на полігоні, додав командир бригади, військові 14 бригади вирушать на службу в зону проведення Операції об’єднаних сил.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *