Проект створений Британською Радою в Україні та СГО «Молодіжна Платформа». Луцькі навчання організовували Захар Ткачук та Олена Котис. В програмі брали участь 30 людей. Серед них і школярі,і студенти.
Одна із організаторів Олена Котис детальніше розповіла про мету навчання.
«Цей проект відбувається в кількох містах України. Власне «Активні громадяни» – брендова назва,яку вигадала Британська рада для того,щоб навчати українців за своїми методиками бути активними громадянами. Це проект не формальної освіти.»
Ще вона додала,що «Активні громадяни» навчають дітей,як правильно втілювати проекти в життя,але в ігровій формі. Ідеї є різні. Одна з груп планує відкрити арт-кафе,інша – координаційний центр для молоді в підтримку бійців АТО.
Головний ПЛАСТун Луцька Олег Лапковський теж був одним із учасників програми.
«Цей проект – дуже позитивна річ. Захар з Оленою змогли ознайомити молодь Луцька із новими методами навчання,які дуже популярні в Європі. Дуже добре,що учасники позитивно сприймають такий формат навчання. Якщо хоч один новий проект реалізується,то це буде круто».
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик розповів,що дуже радий підтримувати цікаві ініціативні проекти у Луцьку.
«Коли до нас звернулись за підтримкою,то ми відразу відгукнулись. Певні методи підходу учасників мене дуже вразили. Організатори посприяли підходу до проблеми з іншої сторони і,руйнуючи стереотипи,показали,що можливостей є дуже багато».
На заключний день програми до дійства приєднався координатор всеукраїнського проекту «Активні громадяни» Віталій Тихонович. Після закінчення тренінгів Британська рада виділить 7 найкращих проектів з всієї України,які в майбутньому профінансує.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook