Волинянин, який продавав наркотики біля школи, сяде на 3,5 роки - Волинь.Правда

Волинянин, який продавав наркотики біля школи, сяде на 3,5 роки

Показати всі

Волинянин, який продавав наркотики біля школи, сяде на 3,5 роки

Чоловік, який продавав наркотики на зупинці поблизу гімназії №4 в обласному центрі Волині, отримав 3,5 роки позбавлення волі.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 13 березня.

Під час судового засідання вдалося встановити, що обвинувачений купив з метою збуту порошкоподібну речовину білого кольору, яка містить у своєму складі амфетамін. Так, зберігаючи наркотики при собі, чоловік переніс на зупинку «Гімназія №4», що на проспекті Волі. Під час проведення працівниками УПН ГУНП у Волинській області оперативної закупки обвинувачений за 400 гривень незаконно збув один паперовий згорток з порошкоподібною речовиною, яка згідно з висновком судової експертизи містить у своєму складі амфетамін, масою 0,4205 г.

Також обвинувачений на вулиці П’ятницька Гірка збував порошок, який містить у своєму складі психотропну речовину PVP.

Так, між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості. Варто зазначити, що чоловік раніше був неодноразово судимий.

Отож, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна на праві приватної власності.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *