Українським правоохоронцям підвищать зарплати: на скільки та з якого числа - Волинь.Правда

Українським правоохоронцям підвищать зарплати: на скільки та з якого числа

Показати всі

Українським правоохоронцям підвищать зарплати: на скільки та з якого числа

З 1 лютого 2022 року зарплати українських правоохоронців усіх категорій підвищать на 10%. Про це повідомляє телеканал “Дом”.

Підвищення зарплат торкнеться не лише поліцейських, а й рятувальників ДСНС, прикордонників, бійців Національної гвардії та працівників міграційної служби.

Як стверджує глава МВС Денис Монастирський, наразі розмір окладу в Нацполіції з урахуванням усіх надбавок становить 12-16 тисяч гривень, тож питання про перегляд заробітної плати назріло вже давно.

Перший етап підвищення зарплат правоохоронців заплановано з 1 лютого – оклади зростуть на 10%. Більше того, 2022 року очікується ще одне збільшення заробітних плат.

“Ми сподіваємося, що нинішній механізм – це лише перший крок. Працюватимемо над тим, щоб, можливо, в середині або до кінця року була можливість ще збільшити заробітну плату”, – цитує телеканал “Дом” заступника голови МВС Мері Акопян.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *