У Ковелі розповіли, куди «пішли» гроші, які виділили на ветсанзавод - Волинь.Правда

У Ковелі розповіли, куди «пішли» гроші, які виділили на ветсанзавод

Показати всі

У Ковелі розповіли, куди «пішли» гроші, які виділили на ветсанзавод

У Ковелі відбулося перше засідання виконавчого комітету у 2018 році. Члени виконкому заслухали звіт керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод” Андрія Товстиги. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради. 

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня уряд визначив перелік заходів та на їх виконання виділив 17 мільйонів гривень. Крім того, 1,3 мільйона гривень отримали з обласного резервного фонду. Майже 2,2 мільйони скерували з міського бюджету.

Роботи проводили в двох напрямках. Перший — ізоляція відходів. Регіональна комісія прийняла рішення помістити їх у бетонні резервуари, що є поряд. Ці ємності належали колишньому крохмальному заводу. Підготовка семи резервуарів обійшлася в 1,5 мільйона гривень. Кошти використали на очищення, гідроізоляцію стінок, монтажні роботи з перекриття .

Зробили також капітальний ремонт під’їзної дороги (1,5 мільйона). Перевезли відходи тваринного походження у ємності, при тому зекономивши, із запланованих 815 тисяч гривень, використали на 66 тисяч менше. Загалом у ємності перемістили 2536 тонн решток.

Другий напрям ліквідації наслідків надзвичайної ситуації — забезпечення питною водою населення, яке проживає в санітарно-захисній зоні Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Внаслідок недотримання вимог технологічного процесу та строків перероблення відходів сталось забруднення підземних вод нітритами та амонієм (аміак). З перших днів надзвичайної ситуації і до сьогодні питну воду сюди привозять. Тому 14 із 17 мільйонів — це кошти на влаштування мереж централізованого водопостачання. Роботи, як і планували, виконали на дев’яти вулицях.

Загалом на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації використали понад 20 мільйонів 340 тисяч гривень. Кошти резервного фонду державного бюджету освоєні на 99,11 %.

У 2018 році будівництво мереж триватиме. Зокрема, у головному кошторисі Ковеля передбачено 8 мільйонів 700 тисяч на завершення робіт з облаштування магістрального водогону. Ще 1,5 мільйона – на вуличні мережі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook