Стабільність у фінансах і інновації в обслуговуванні: ПриватБанк зустрічає 25-річчя - Волинь.Правда

Стабільність у фінансах і інновації в обслуговуванні: ПриватБанк зустрічає 25-річчя

Показати всі

Стабільність у фінансах і інновації в обслуговуванні: ПриватБанк зустрічає 25-річчя

Директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко на прес – конференції у луцькому ЦНАПі розповів про зміни,що відбулися після націоналізації «ПриватБанку» і про те,що чекатиме на його клієнтів.
 
Перш за все Юрій Войтенко наголосив на тому,що націоналізацію банку він особисто схвалює і запевняє,що питань з ліквідністю на сьогодні у ПриватБанку не має,тому клієнти (а їх 20 млн в Україні) повинні повністю заспокоїтись за свої вклади. А про те,що довіра вкладників повертається свідчить той факт,що українці почали повертати гроші до ПриватБанку.
 
Гарантії по депозитах
 
Хоч Законопроект про державні гарантії досі не підписаний Президентом України,проте іншими нормативними актами держава гарантує 100% суми вкладів фізичних осіб у всіх державних банках. А оскільки,100% акцій ПриватБанку належать державі,то це означає,що навіть без цього закону у клієнтів цієї фінансової структури є повне страхування вкладів.
 
Крім того,після націоналізації банк отримав докапіталізацію на суму 116 мільярдів гривень,цього достатньо для того,щоб знизити відсоткові ставки за депозитами. Якщо раніше відсоткова ставка для за депозитами для фізичних осіб становила 20 %,то зараз вона знизилась до 16,8%,а для корпоративних клієнтів – до16,5%.
 
З огляду на це,правління банку має амбітні сподівання на суттєве збільшення кредитного портфелю для населення і бізнесу. Для цього створюються спеціальні програми (КУБ,АГРОКУБ) та ін.
 
Банк – лідер з обслуговування фізичних та юридичних осіб
 
60% усіх зарплатних карток,що працюють в Україні належать ПриватБанку,Юрій Войтенко сподівається,що банк надалі залишиться лідером у цих проектах (75% українців зарплатню отримуватиме на банківський рахунок саме цього банку),а статут державного банку додасть нових можливостей бути вхожими у ряд державних підприємств.
 
«Ми будемо боротися за клієнтів не тому,не тим,що маємо державні гарантії,а покращенням наших сервісів»,- заявив очільник регіонального управління ПриватБанку.
 
Наприклад,нещодавно усі клієнти луцького ЦНАПу відчули переваги швидких послуг банку. З січня у цій держструктурі запрацювали POS-термінали,за допомогою яких відвідувачам зручніше оплачувати послуги,не відходячи від робочого місця фахівця.
 
«Так у нас є і відділення ПриватБанку на першому поверсі,- розповідає директор Луцького Центру надання адміністративних послуг Лариса Карп’як,- але через те,що ми щодня надаємо понад 300 адміністративних послуг,з яких – 30% платні,то часом біля банківського відділення бувають черги. POS-термінали,які встановлені на робочих столах адміністраторів,нам допомагають: по-перше,полегшують роботу працівникам,по-друге,зручно людям оплачувати послугу за кілька секунд».
 
Лариса Карп’як рада співпраці міської влади з ПриватБанком. І заради комфорту громади сподівається на подальші спільні проекти.
 
До слова,ПриватБанк нещодавно було визначено переможцем із розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету Луцька на депозитних рахунках у 2017 році.
 
«Кошти лучан у надійних руках,під дуже пристойні відсотки,- запевнив Юрій Войтенко. – Сподіваюсь,що в умовах децентралізації ми виграватимемо тендери на розміщення бюджетних коштів і інших громад»
 
Поділився банкір і стратегічними завданнями на нинішній рік. Чималу увагу буде,зокрема,звернено на навчання клієнтів користуватися усіма мобільними версіями банку. «Чому наші фахівці у відділеннях зараз використовують тільки планшети? Це так ми наочно вчимо відвідувачів користуватися додатками та усіма електронними ресурсами нашого банку,- пояснює Юрій Войтенко. – Ми готуємося до того,що візит у відділення банку був для населення екзотикою. Наш банк повинен бути кнопкою у телефоні».
 
А щоб забезпечити усю інноваційність процесу,у ПриватБанку працює понад тисяча фахівців IT- сфери.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook