Що відомо про молодого «отамана-директора» музею-скансену у Рокинях - Волинь.Правда

Що відомо про молодого «отамана-директора» музею-скансену у Рокинях

Показати всі

Що відомо про молодого «отамана-директора» музею-скансену у Рокинях

Керівником Музею-скансену історії сільського господарства Волині у Рокинях обрали Романа Ковальчука. Нагадаємо, відповідне рішення було прийняте на зборах засновників музею 5 квітня.  Про нового директора у фейсбуці розповів екскерівник музею Олександр Середюк. 
Допис подаємо без змін: 
«Ковальчук Роман Олександрович за національністю – українець. Народився він 5 лютого 1995 року в місті Дубровиця, Рівненської області.
Середню освіту здобув у Волинському обласному ліцею з посиленою фізичною підготовкою.
З 2017 по 2018 рік здобув ступінь «магістра» у Луцькому національному технічному університеті, м.Луцьк, за спеціальністю: «управління персоналом та економіка праці». Також паралельно заочно здобув ступінь «магістра» у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. Дем’янчука, м.Рівне, за спеціальністю: «реабілітація та ерготерапія».
З 2019 по 2020 рік здобув ступінь «магістра» у Луцькому національному технічному університеті, м.Луцьк, за спеціальністю: «фізична культура та спорт».
Трудова діяльність: з липня 2013 року працював інструктором – тренером у МГО «Школа козацького гарту» при музеї-скансен Волині до травня 2015 року.
З 2015 року по теперішній час працює керівником і тренером-викладачем спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць» в м.Луцьку. За час своєї трудової діяльності Ковальчук Р.О. зарекомендував себе висококваліфікованим, ерудируваним фахівцем, вимогливим до себе та до своїх вихованців. Він завжди прагне довести почате до кінця.
Ковальчук Р.О. володіє високою професійною компетентністю, яка дозволяє йому реалізувати творчі ініціативи з фізичного вдосконалення, зміцнення здоров’я, становленню спортивної майстерності вихованців, національно-патріотичного гатунку. За період своєї діяльності особисто підготував 10 інструкторів з козацьких бойових мистецтв напрямку «Рукопаш-Гопак».
За останні роки козацькі види бойових мистецтв стали популярним національним видом спорту серед молоді Волині. Його вихованці часто завойовують призові місця на обласних і республіканських змаганнях.
А сам Ковальчук Р.О. став багаторазовим чемпіоном з різних видів єдиноборств. Він організатор спортивних змагань, фестивалів, концертів та інших заходів.
Його кредом є – пропаганда здорового способі життя, розвиток національно-патріотичного напрямку.
Він багаторазово проводив літні наметові козацькі таборування у Пляшевій на Рівненщині та на території експозиції просто неба «Козацький зимівник» Волинського музею-скансен. Разом із своїми вихованцями проводить майстер-класи, часто допомагає в роботі по благоустрою музею, залучає дітей і батьків до проведення спільних толок, інтекрактивних етно-свят: в День весняного рівнодення «Весна іде – мир несе», «В ніч на Купала» тощо.
За короткий час зумів організувати понад 30 спортивних та культурних заходів, у яких взяли участь близько 12 000 учасників. Спільно зі своїми вихованцями брав участь у різноманітних заходах на території України та за її межами. в період 2015-2020 рр.
За період 2015-2020 рр. провів понад 300 показових виступів та майстер-класів з козацького бойового мистецтва.
За успіхи у вихованні дітей і молоді Волині, активній пропаганді здорового способу життя, Романа Ковальчука було нагороджено премією «Людина року Волині – 2020» у номінації «Керівник року».
Одружений, має сина – Роман-Сонцедар, 2018 року народження, та доньку Дарину, 2020 року народження.
Ковальчук Р.О. докладає багато зусиль у розвиток тіла і духу молодого покоління через призму козацьких традицій, козацького способу життя.
Роман Ковальчук амбітний, але прогресивний молодий чоловік, який постійно втілює ідеї для покращення якості здоров’я, фізичного та духовного розвитку молодого покоління. А тепер, його потужна молода енергія воїна і вчителя козацьких бойових мистецтв повинна перейти на культурологічну орбіту, зокрема, на подальшу розбудову Волинського музейного комплексу скансен «Козацький зимівник», що лише за 12 кілометрів від Луцька.
Молодий отаман-директор обіцяє «надати Музею друге дихання».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *