Мелітопольський молокозавод, як і багато інших підприємств міста, віджали рашисти. За словами законного власника заводу Романа Романова, завод був захоплений російськими військовими ще в перші дні війни. Потім його перепродали. З 18 жовтня в російському держреєстрі юридичних осіб з’явилося ТОВ “Мелітопольський молокозавод” (ІПН 9001000070). Його засновник – ТОВ “Нижньогірський консервний завод” (ІПН 9105000036).
До речі, рашисти навіть потрудилися провести ребрендинг етикеток молочної продукції. Стильну упаковку, до якої звикли городяни, у “найкращих” російських традиціях замінено на безликий дизайн загарбників, які тепер отримують прибуток із чужого бізнесу.
Бог з нею з етикеткою, продукція молокозаводу за нових господарів помітно подорожчала. Але як би це не було бридко для мелітопольців, “молочку” вони тепер змушені купувати у ворога. Тут, принаймні, все зрозуміло, вибору в окупації немає. А ось мелітопольці в Гамбурзі зазнали когнітивного дисонансу, коли як гуманітарну допомогу отримали молоко з… мелітопольського заводу з відповідно вже російською етикеткою.
Як з’явилося Мелітопольське молоко в Німеччині? Як продукція віджатого росією заводу потрапила до гуманітарної допомоги? Утім, запитань тут точно більше, ніж відповідей…
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook