Екс-глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко в інтерв’ю головному редакторові видання «ГОРДОН» Олесі Бацман заявила, що третій Президент України Віктор Ющенко «зламав програму», запросивши Президента РФ Володимира Путіна до себе додому. Тоді, в березні 2005 року, господар Кремля побував у селі Безрадичі.
Зокрема Віра Ульянченко розповіла, що «Путін приїздив в Україну з візитом… І Віктор Андрійович зламав вечірню програму: він запросив Володимира Володимировича до себе додому в Безрадичі. Там у нього є музей, і він показував всі свої вишиванки, побутові речі… Із боку Росії вже був покійний Черномирдін (екс-Прем’єр РФ, а відтак екс-посол РФ в Україні, – ред..). Там була обмежена кількість людей», – йдеться про візит Путіна до України
Вона також зізналася: «Я вам скажу, якби знала – я б на це пішла!» Водночас Ульянченко висловила переконання, що «Ющенко – це людина, яка бачила розвиток України не на сьогодні і не на завтра, а далі… Він бачив не до гори, а за горою. Це все – політична мудрість, розуміння економічної ситуації, уміння бачити стратегію і не залазити в дрібнички, не переслідувати дрібні інтереси, уміння делегувати повноваження і займатися великими справами». На її думку, варто було б, «щоб Ющенко пішов на наступні президентські вибори».
Нагадаємо, що Віктор Ющенко де-факто виявився найуспішнішим Президентом України, який зумів у позитивному сенсі переграти «вічного» господаря Кремля.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook
1 Comment
Це не розповідь Ульянченко,а брєд рябої кобили.