Кредит не може зникнути. Якщо банк чи фінансова компанія видали людині позику, то очікують на повернення грошей. Деякі позичальники цього не розуміють. Думають, що можна не повертати гроші і за це нічого не буде, розповів Gazeta.ua директор “ШвидкоГроші” Олександр Холод.
“Якщо людина планувала повернути кредит, то, скоріш за все, це зробить. Бувають несподівані ситуації – наприклад, затримали зарплату. Людина не може вчасно зробити проплату. У такому разі можна попросити відстрочку на тиждень”, – розповідає Олександр Холод.
Із боржниками важливо знаходитись у постійному діалозі. Якщо людина перестає відповідати на дзвінки, фінансова установа може звернутися до суду. Або почати шукати боржника через родичів і знайомих.
“Суд може заборонити продати боржнику машину. Або дасть дозвіл на продаж, із умовою, що з отриманих коштів стягнуть борг. Можуть арештувати рахунки боржника. Якщо людині приходить на картку соціальна допомога чи вона влаштується на роботу, гроші автоматично відраховуватимуть для погашення боргу. За кордоном поширена практика – заборона виїзду боржників за кордон”, – пояснює Холод. займ онлайн
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook