На думку Юрія Райхеля,перед самітом G20 «вся надія Москви була на те,що Захід злякається агресивної поведінки в Україні,в Сирії,тепер у Східній і Південно-Східній Азії і піде на поступки. Нічого цього не сталося,і тоді в Кремлі вирішили розколоти західний фронт. З Німеччиною і Францією не вийшло,тоді перекинулися на Японію…Судячи з неприхованої радості японського прем’єра,про щось домовилися,на деталі відводиться час до візиту Путіна в Токіо в грудні».
Однак,незважаючи на показово примирливий тон Путіна,«за відгуками з Москви зрозуміло,що Захід не став відступати в Сирії і не погодився вирішувати українське питання без Києва».
Ось тут і почався рух.
Аналітик підкреслює,за реалій після саміту,«у Москві зрозуміли,що чекати зняття і навіть полегшення санкцій не доводиться,якщо найближчим часом не буде продемонстровано не лише бажання,а й дії з врегулювання на Донбасі. Грошей немає і не передбачається. Тому на щось треба зважуватись».
Тому,на його думку,«в умовах,що склалися,Києву потрібно бути напоготові подвійно. Путін буде викручуватися і спробує підвищити ставки щодо України в обмін на поступки в Сирії. Зараз це для нього єдина можливість домогтися свого на Донбасі. Наскільки Захід буде стійкий – дуже велике питання. І багато в чому воно залежатиме від внутрішнього становища України».
А відтак Райхель наголошує: «Поки ж ми бачимо,що охочих розгойдати його вистачає. Нашу країну знову випробовуватимуть на міцність».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook