На «Ягодині» виявили схованку з сигаретами під підлогою напівпричепа (ФОТО,ВІДЕО) - Волинь.Правда

На «Ягодині» виявили схованку з сигаретами під підлогою напівпричепа (ФОТО,ВІДЕО)

Показати всі

На «Ягодині» виявили схованку з сигаретами під підлогою напівпричепа (ФОТО,ВІДЕО)

На митному посту «Ягодин» під підлогою напівпричепа виявили 1160 пачок цигарок загальною вартістю близько 30 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба ДФС.

Спеціалізований вантажний сідловий тягач DAF слідував у Республіку Польща «червоним коридором» з офіційно оформленим товаром.  Під час проходження контролю в пункті пропуску його водію, працівнику приватного транспортного підприємства, була надана можливість задекларувати товари, які переміщуються ним для особистих потреб. Проте він не вніс у декларацію жодних даних.

У ході повного митного огляду напівпричепа автомобіля в конструктивній порожнині передньої частини панелі підлоги за допомогою спеціальних технічних засобів було виявлено цигарки. Доступ до них був утруднений, адже водій для влаштування таємного складу перерізав дошки настилу та вмонтував у підлогу спеціальну ємність. Додатково фургон був наповнений законним експортом, що ускладнювало вилучення цигарок.

Як наслідок, за влаштування тайника у транспортному засобі, у водія тимчасово вилучено і цигарки, і напівпричеп марки «VAN НООL» 2004 року випуску. Його оцінили у близько 182 тисячі гривень.

За статтею 483 Митного кодексу України товар та транспортний засіб зі спеціально виготовленими тайниками підлягають конфіскації. Крім того, водій буде змушений сплатити штраф у розмірі 100 відсотків вартості цигарок.

У суд скеровано відповідний адміністративний позов.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook