Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба наголосив на тому,що КП «Ласка» нині набуло статусу «легенди»,адже його діяльність не відповідає ні формі,ні змісту. Його підтримав і депутат Андрій Осіпов,мовляв,принцип діяльності підприємства більш нагадує громадську організацію. Відтак,ліквідувавши статус підприємства «Ласки»,міська рада зможе спрямувати кошти,які зазвичай йшли на підтримання собачого притулку,іншим місцевим громадським організаціям на умовах конкурсу. «Це сприятиме розвитку здорової конкуренції»,– вважає Осіпов. Останній згадав і про нещодавні заміри шуму у районі,де знаходиться собачий притулок: він не відповідає нормам житлового масиву. Ба,шум перевищує допустимі норми,що ускладнює життя лучанам,які живуть неподалік.
Своєю чергою,депутат Ігор Поліщук оголосив фінансовий звіт КП «Ласка»,запит на який надіслав попередньо. З’ясувалось,що за останні 2,5 роки діяльності комунального підприємства,з міського бюджету воно отримало понад 1 млн 600 тис грн. До того ж,понад 750 тис надійшло на рахунки притулку як благодійні внески чи премії за переможені гранти. Втім,це не всі кошти,отримані «Ласкою» за вищевказаний період. Поліщук наголосив: керівництво підприємства приховало інформацію про автівку,яку,мовляв,вони також придбали за «грантові» кошти.
Ігор Поліщук розповів й про те,що нещодавно спілкувався з багатьма знаючими у цій сфері людьми,зокрема головою організації кінологів України. Всі вони,за словами депутата,одноголосно стверджують,що робота притулку організована не правильно: згубно як для чотирьохлапих друзів,так і для лучан,які повсякчас страждають від укусів бездомних собак.
Детально обговоривши питання,комісія таки проголосувала за рішення щодо ліквідації КП «Ласка». Питання розглянуть на наступній,чергові,сесії Луцької міської ради,яка відбудеться 29 липня.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook