Організатори заходу,ГО «Брейншторм»,мистецьке об’єднання «стендаЛь» та Студрада СНУ ім. Лесі Українки,розповіли,що метою заходу було познайомити гостей з «невідомим Луцьком».
Модерували захід дві ексцентричні єврейки (серед яких знайома лучанам Груня Кац),середньовічний кат,гімназист української гімназії та волинська княжна. Ці персонажі намагались відтворити для молоді найцікавіші моменти з історії нашого міста.
Окрім цього,представники Центру традиційної української культури «Медова хата» розповіли студентам правила вживання та лікування продуктами бджільництва,а історик та краєзнавець Олександр Котис провів лекцію про маловідомі історичні локації в Луцьку.
«Аби зробити студентське життя по-справжньому пам’ятним,варто знати,які події варто відвідувати,- переконані організатори. З цією метою було запрошено представників громадських організацій Луцька,які розповіли про свою діяльність. Під час «Культурної вечорки» виступили Дмитро Безвербний (театр-студія «Гармидер»),Антон Євтушок (ГО «Брейншторм»,волинський осередок Федерації дебатів України),Яцута Ельвіра (мистецьке об’єднання «стендаЛь»),Оксана Корсун ( турклуб «Хорс»),представники ГО «Національний Альянс».
Вже традиційними заходами «Культурної вечорки» є фотоквест,екскурсія бібліотекою,настільні ігри та акустична година.
Організатор дійства Антон Євтушок зазначив,що проект набирає популярності,адже молоді не вистачає заходів,де можна активно відпочити,знайти друзів за інтересами. Також він додав,що подібні акції привертають увагу до справді культурних закладів: бібліотек,музеїв,видавництв,друкарень.
«Культурна вечорка» буде відбуватися щомісяця,кожного першого четверга.
Додатково:
«Культурна вечорка» – це соціально-культурний проект,який покликаний створити альтернативне дозвілля для молоді Луцька. Наука,мистецтво,квести,запрошені гості (тренери,митці,громадські діячі,інтелектуали,бізнесмени),настільні ігри та незвичні локації,- усе це входить в програму заходу. Вперше такий формат організатори апробували в листопаді 2015 і стараються подати такий посил: «Зміни свій погляд на звичні речі».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook