На Волині віддали заміж сироту, яку виховували у монастирі.ФОТО - Волинь.Правда

На Волині віддали заміж сироту, яку виховували у монастирі.ФОТО

Показати всі

На Волині віддали заміж сироту, яку виховували у монастирі.ФОТО

У селі Ратнів у неділю, 21 лютого, відбулося незвичне весілля – видали заміж одну з вихованок притулку для сиріт.

Про це повідомляє видання Волинь.Post.

В селі Ратнів діє храм святої Параскеви та духовно-просвітницький центр, монастир та притулок для сиріт. Всім цим опікується архімандрит Онуфрій. За словами священника, до сьогодні під опікою притулку було троє статусних дітей. Одна з них – Анастасія Саннікова, яка виховувалася у притулку близько 10 років.

Дівчина народилася в селі Небіжка Ківерцівського район. Осиротіла і останніх 10 років виховувалася у притулку при монастирі, закінчила Люблинецький ліцей, у 2020 році вступила до педагогічного коледжу в місті Луцьку. Під час навчання Анастасія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Михайлом Тананайком.

Чоловік народився і виріс у селі Арсеновичі Ковельського району, свого часу був учасником бойових дій на Сході України. У неділю, 21 лютого, закохана пара взяла шлюб у храмі в Ратневі. На свято приїхали родичі молодят, хрещені батьки Анастасії.

«Я така людина, що ніколи не плачу, а сьогодні треба починати службу, а я думав, як розпочати, бо сльози мене переймали. Молодята вчора були до сповіді на всенічній, а сьогодні вони вже одягнені в святкове весільне вбрання прийшли до храму на службу, причащалися і після богослужіння повінчалися. Тобто вони сьогодні більшу частину дня провели в храмі, як було колись в давні часи», – розповів архімандрит Онуфрій.

 

 

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *