Із Британських островів летітиме нова зброя для ЗСУ - Волинь.Правда

Із Британських островів летітиме нова зброя для ЗСУ

Показати всі

Із Британських островів летітиме нова зброя для ЗСУ

Голова Міноборони Великобританії Бен Воллес заявив про готовність передати Україні ще більше оборонних видів зброї.

Пряма мова Воллеса: «Я продовжу ретельно стежити за необхідністю розширення обсягу постачання оборонної зброї в Україну. Я не виключаю нічого, що могло б допомогти самообороні України».

При цьому він додав, що у питаннях російської загрози об’єднане королівство рішуче налаштоване стояти пліч-о-пліч з Україною.

Бен Воллес запевнив, що Великобританія завжди підтримуватиме суверенітет України, співпрацюватиме з Києвом у полі спільних інтересів, як і протягом усіх восьми років російської агресії.

Нагадаємо, що Британія, зважаючи на дедалі більш загрозливу поведінку з боку Росії, почала постачати Україні легкі протитанкові засоби з радіусом дії кілька сотень метрів, призначеними для боротьби з важкою танковою армією Росії (гранатомети NLAW).

Така легка зброя може знерушити танк, вдаривши його зверху, тобто є ідеальною для використання під час ведення бойових дій у міській інфраструктурі.

«Ця підтримка призначена для зброї ближньої та чітко оборонної зброї; вони не є стратегічною зброєю і не становлять загрози для Росії; вони повинні використовуватися для самооборони», – розповів міністр оборони Великобританії Бен Воллес.

Донедавна Великобританія зосереджувалась на продажу кораблів та військово-морського обладнання Україні, оголосивши минулого року угоду вартістю 1,7 млрд фунтів стерлінгів на поставку двох тральщиків і спільне будівництво восьми кораблів для свого Чорноморського флоту.

«Я відвідував Україну п’ять разів із 2016 року, і я знаю, що українці – гордий народ, який буде стояти і боротися – за свою країну, за демократію та за свободу. Будь-яке вторгнення буде розглядатися не як «визволення», а як окупація, і я боюся, що це може призвести до величезних втрат з усіх боків», – сказав Воллес.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Станіслав сказав:

    Великобританія вийшла з ЄС, а ми туди прагнемо. Може змінити курс, нікому ми там не потрібні. Треба не свистіти, а розвивати виробництво. А за приватизацію судити Пинзеника і всіх ідеологів цієї шкідливої речі. От створив Пилипюк Модерн-Експо, так і треба розуміти приватизацію. А коли заводи стають музеями, будівельними майданчиками, то це ПРИХВАТИЗАЦІЯ. Ак оли Шкода стала Фольксвагеном – оц це приватизація. Ами стогнемо, щоб Європа себе захищала в Україні… дудки! Поменше треба слухати комуняк, які ким тільки не повставали: нейтралітет, армії не треба, золотовалютного запасу не треба…. От і гинуть прості люди, а винуватців їх загибелі ми вибираємо в депутати і в лідери, навіть, Месії. Почитайте, яка армія в Швейцарії, Сінгапурі, а ми гіганти проти них: і територія, і населення. А от бог розуму не дав, розвалили такий потенціал, а тепер просимо: Євпрпа, помоги, США помоги, Рос іє, не чіпай нас, ми хорошіє.. козацького роду. А що таке козацький рід, запорожці ж жили то на подачки російського царя, то польського короля.. читаймо історію уважно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *